Stoneridge SE5000 Dijital Takograf

Stoneridge hayatınızı kolaylaştıracak ürünler sağlamak için sürücüler ve filolarla birlikte çalışmaktadır. Stoneridge SE5000 dijital takograf, basit menü seçenekleri, yüksek hızlı karşıdan indirmeler ve uzaktan indirme gibi özelliklerle kullanıcıların rahatı düşünülerek tasarlanmıştır.

Dijital takograf se5000

SE5000 Dijital Takograf Özellikleri

  • Sürüş ve dinlenme sürelerinin gerçek zamanlı gösterimi.
  • Bilgi veren ekran mesajları.
  • Pratik ve yararlı uyarılar.
  • "Bir Dakika Kuralı" teknolojisi.
  • Kolay manuel girişler.
Sürüş ve Dinlenme Süreleri Ekranda!
  • Stoneridge dijital takograf, bir sonraki mola için kalan süreyi gösterir. Böylece sürücüler yolculuklarının kalanını planlayabilirler.
  • Stoneridge, sürücülere mola /dinlenme periyodunun ne zaman tamamlanacağını gösterir. Böylece sürücüler kuralları çiğnemeden zamanında sürüşe başlayabilirler.
SE5000'nin Öne Çıkan Diğer Özellikleri

SE5000 Exakt bir dakika kuralı olan ilk takograftır. AB ülkelerinde Hukuki zorunluluk 1 Ekim 2011 de yürürlüğe girmiştir. 2. Hareket Kaynağı uygulaması ise 1 Ekim 2012 de başlamıştır. Yeni tescil araçlar için geçerlidir

Sürüş süresinin kaydedilmesi: 2011 tarihinde AB Ülkelerinde, sürücülerin çalışma sürelerini düzenleyen Mevzuatta değişiklik yapılmıştır. Aracınızda, Bir Dakika Kuralı olarak özetleyebileceğimiz bu değişikliğe uygun tasarlanmış SE5000 Exakt Duo takograf kullandığınızda, sürücü başına günde ortalama 45 dakika fazladan araç kullanma avantajı sağlayabilirsiniz

SE5000 Exakt Duo, manuel girişler için kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Manuel giriş özellikleri: Zaman çizgisi kavramı, geriye dönebilme yeteneği, yerel saat ile giriş yapabilme, onaylamadan önce yazıcıdan kontrol çıktısı alabilme ve büyük semboller ile anlaşılabilir gösterge.

SE5000 takograf fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.