Hakkımızda

adnan elektroniğin kuruluşu

Takograf sektörüne adım atışımız 2004 yılında analog takografların kullanılmaya başlanmasıyla gerçekleşmiştir. Şehrimizdeki takograf servisi sayısı yetersizdi. Biz de Adnan Elektronik olarak dünya devi VDO-KİENZLE markasının Antalya yetkili servisliğini aldık. Yaptığımız bu girişimin ne kadar doğru ve yerinde olduğunu kısa süre içerisinde müşterilerimizden güzel geri bildirimler alarak anlamış olduk.

Takograf sektörünün kendini sürekli yenileyen bir özelliği olmasından dolayı 2010 yıllarında iş kollarımızı daraltma kararı aldık. Nitekim çok kısa bir süre sonra ise tüm enerjimizi ve iş gücümüzü takograf alanına vermeye başladık. Bu alanda kendi şehrimizin her zaman ilklerine imza atmış olan firmamız Antalya’nın ilk yetkili servisi ve aynı zamanda ilk Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı yetkili takograf serivisi olma özelliğine sahiptir.

11 yıldır sektörün ihtiyaçlarını karşılayan doğru hamlelerimiz ve ana bayimiz ile planlı çalışmalarımız sonucunda 2014 yılında gerçekleşen “Geleceğe Dokunun VDO” servis toplantısında yılın birincisi takograf servisi ödülüne layık görüldük.

Hizmetlerimize 2011 yılından beri bakanlık kriterlerine uygun 510 m2 kapalı alana sahip servisimizde devam etmekteyiz. Adnan Elektronik takografın Antalya’daki ismi olmaya devam ediyor.

adnan elektronik işletme